תיקון מערכות מיזוג אוויר לרכב

אנו מציעים ללקוחותינו:

  • שירותי החלפת מדחס.
  • שירותי בדיקת דליפות גז.
  • מילוי גז בשעת הצורך.
  • תיקון מזגן רכב.

המקצועיות והאיכות המאפיינים את עבודתו של מוסך א.רונגד מבטיחים את פעילותה התקינה של מערכת מיזוג האוויר עוד זמן רב לאחר שהתקלה תוקנה, הגיעו עם רכבכם עוד היום למוסך ותזכו במערכת מיזוג אוויר חדשה ומשופרת.

יחידות פנימיות בא.רונגד רכב בע"מ

טיפול ברכב במוסך רונגד

עכשיו ברונגד מכשיר גז חדש!

דגם 1234, הגז החדש והמתקדם לפי הוראות יצרן – מילוי גז למזגן ברכב .

טיפול ברכב במוסך רונגד

אחת המערכות החשובות ברכב

לפעילותה התקינה של המערכת יש השפעה רבה על יכולתנו לנהוג ברכב שכן ביום קיץ חם נדרש אומץ רב לנהוג ברכב ללא מזגן.
במרוצת השנים הלכו מערכות מיזוג האוויר והשתכללו עד שכיום ניתן למצוא אותן בכל רכב הנע על הכביש, מערכת מיזוג האוויר מורכבת ממדחס, מעבה ומספר רכיבים נוספים הפועלים יחדיו בכדי לקרר את האוויר הנכנס אל הרכב, תיקון רכיבים אלו דורש ידע וניסיון שכן תיקון לא נכון דינו שהתקלה תשוב במהרה.

תקלות נפוצות במזגני רכב

תקלה במדחס – מערכת המיזוג לרכב היא אחת המערכות החשובות ביותר ברכב, נכון שללא המזגן ניתן לנסוע ברכב אך חווית הנסיעה אותה מקבלים משתנה עד לבלי היכר, אחת התקלות שבגינן מפסיקה מערכת המיזוג לקרר היא תקלה במדחס.
תפקידו של המדחס כשמו כן הוא, לדחוס את גז הקירור אל עבר המעבה, בתהליך הדחיסה מתקרר הגז ומאפשר את פעולתו התקינה של מערכת המיזוג. תקלות בפעולת המדחס יכולות לנבוע מכניסת נוזלים אל מערכת הקירור שכן חוק פיזיקלי פשוט קובע שנוזל אינו בר דחיסה, תקלה שכיחה נוספת היא התייבשות של אטם ציר המדחס שעלול עקב ההתייבשות להתחיל לדלוף.

תיקון מדחס הרכב הוא משימה למומחים, בשוק המוסכים של ימינו כאשר כל בעל מקצוע יכול להתגלות כרמאי המושלם חשוב לוודא שתיקון המדחס מתבצע במקום אמין ומקצועי, מכון הטיפול לרכב רונגד מציע לקהל הרחב ניסיון רב, מקצועיות ואמינות בתיקון מדחסים לרכב, טרם תיקון המדחס נבדקת מערכת הקירור כולה במטרה ולמנוע כשלים עתידיים.

היכנסו עוד היום למוסך א.רונגד והבטיחו את פעילותו התקינה של מדחס הרכב, הגיעו עוד היום ותיהנו מאוויר קר לימות הקיץ החמים.

גלריית העבודות שלנו

מובילים עם צוות מומחים ומיכשור ובדיקה מהמשוכללים בעולם – מומחים ביחידות פנימיות של המיזוג

מומחים ביחידות פנימיות של המיזוג
מומחים ביחידות פנימיות של המיזוג

החלפת יחידה פנימית רנו פלואנס

החלפת יחידה פנימית מזגן קאיה פיקנטו

מילוי גז למזגן לרכב

כאשר מדברים על מערכת המזגן של הרכב, מדברים על מערכת אשר בתוכה מתבצע מילוי גז למזגן לרכב. כמו שאר מערכות קירור כך גם הדרישה לבצע מילוי גז למזגן הרכב. למה כל כך חשוב שלא לשכוח לבצע מילוי גז למזגן ברכב? היות שמיזוג אוויר לרכב הוא משהו שאי אפשר בלעדיו לא בחורף ולא בקיץ וללא הגז לא יהיה אפשר לבצע בסופו של דבר את פעולת הקירור שמטרתה להפוך כל נסיעה לבטוחה ומהנה.

הגיע הזמן לבדוק את מערכות מיזוג אוויר לרכב שלכם? הנה כמה מילים שכדאי לכם לשמור, הפעם מבית היוצר של מוסך רונגד.

מהו חוסר גז ועד כמה זה קריטי לרכב שלכם?

כאמור, מחסור בגז יכול להעיד או על חוסר באטימות חלקים מהמזגן של הרכב או ירידה ברמה של הקור מדליפה שחייב לתקן ויפה שעה אחת קודם. נשמע מוכר? רוצים לשים סוף לבעיה? אצלינו ברונגד תוכלו לקבל את מיטב שירותי הגילוי והתיקון וביניהם גם בדיקת מצב הגז באמצעות שעוני בדיקה ומכשור מהמתקדם ביותר.

איך מזהים תקלות שמקורן בעיות במיזוג האוויר ברכב?

זו יכולה להיות תקלה במדחס שלא דוחס את הגז כראוי אל עברו של המעבה או לחילופין התייבשות של האטם של המדחס בעצמו. כמו כן הבעיה במדחס יכולה להתרחש מכניסה של נוזל למערכת הקירור ועוד.

כיצד מוסיפים גז לרכב?

ישנם מצבים שבהם יידרש מכם להוסיף גז לפי מה שחסר ובמצבים מסוימים לאחר בדיקה מדויקת, יהיה אפשר לגלות בעיות מורכבות יותר אם הנזילה אף גדולה יותר שתדרוש מכם להחליף את החלק התקול באחד תקין.

מחפשים לבצע מילוי גז לרכב במחירים נוחים וללא תחרות? אם הגעתם עד לכאן, אזי המומחים של א. רונגד ישמחו לבדוק את הבעיה ולתת לכם את כל השירותים הקשורים כמו שירותי החלפת המדחס, בדיקת דליפות הגז וכן מילוי הגז בהתאם.

בקרו באתר הבית שלנו או התקשרו ותאמו פגישה שתפגיש אתכם עם מקצועיות ללא פשרות, איכות ברמה הגבוהה ביותר ותיקון של כל המערכות לרבות מערכת המיזוג שלכם והתוצאה? מערכת מיזוג אוויר חדשה יותר ומשופרת יותר מהקודמת.

yaron piamenta
yaron piamenta
2023-09-19
שירות מהיר , נעים ומקצועי.
ישראל קובני
ישראל קובני
2023-08-21
שירות מעולה
AMI ABIR
AMI ABIR
2023-07-10
הבעלים נראה לי אדם ישר, סובלני ומקצועי, קבעתי תור להתקנה, הגעתי וטיפלו בי מייד. מלבד זאת מילוי גז למזגן הכי זול באזור.
Chaim Fuster
Chaim Fuster
2023-07-09
באתי למלא גז למזגן ישר באו ובדקו וטיפלו... (100 שקלים למילוי) במוסך מטפלים גם במולטימדיה (יש שם בחור לפי ההתתרשמות שלי, נראה ממש מקצועי)
Irit Brantz
Irit Brantz
2023-07-05
מקצועיים. מחירים נוחים, עשו רושם אמין.

לפרטים נוספים מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם