מיזוג אויר2020-06-22T19:39:45+03:00

מבצע מטורף על מילוי גז לרכב פרטי החל מ 99 ₪ בלבד.

תיקון מערכות מיזוג אוויר לרכב

אנו מציעים ללקוחותינו:

  • שירותי החלפת מדחס.
  • שירותי בדיקת דליפות גז.
  • מילוי גז בשעת הצורך.

המקצועיות והאיכות המאפיינים את עבודתו של מוסך א.רונגד מבטיחים את פעילותה התקינה של מערכת מיזוג האוויר עוד זמן רב לאחר שהתקלה תוקנה, הגיעו עם רכבכם עוד היום למוסך ותזכו במערכת מיזוג אוויר חדשה ומשופרת.

עכשיו ברונגד מכשיר גז חדש!
דגם 1234, הגז החדש והמתקדם לפי הוראות יצרן.

אחת המערכות החשובות ברכב

לפעילותה התקינה של המערכת יש השפעה רבה על יכולתנו לנהוג ברכב שכן ביום קיץ חם נדרש אומץ רב לנהוג ברכב ללא מזגן.
במרוצת השנים הלכו מערכות מיזוג האוויר והשתכללו עד שכיום ניתן למצוא אותן בכל רכב הנע על הכביש, מערכת מיזוג האוויר מורכבת ממדחס, מעבה ומספר רכיבים נוספים הפועלים יחדיו בכדי לקרר את האוויר הנכנס אל הרכב, תיקון רכיבים אלו דורש ידע וניסיון שכן תיקון לא נכון דינו שהתקלה תשוב במהרה.

תקלות נפוצות במזגני רכב

תקלה במדחס – מערכת המיזוג לרכב היא אחת המערכות החשובות ביותר ברכב, נכון שללא המזגן ניתן לנסוע ברכב אך חווית הנסיעה אותה מקבלים משתנה עד לבלי היכר, אחת התקלות שבגינן מפסיקה מערכת המיזוג לקרר היא תקלה במדחס.
תפקידו של המדחס כשמו כן הוא, לדחוס את גז הקירור אל עבר המעבה, בתהליך הדחיסה מתקרר הגז ומאפשר את פעולתו התקינה של מערכת המיזוג. תקלות בפעולת המדחס יכולות לנבוע מכניסת נוזלים אל מערכת הקירור שכן חוק פיזיקלי פשוט קובע שנוזל אינו בר דחיסה, תקלה שכיחה נוספת היא התייבשות של אטם ציר המדחס שעלול עקב ההתייבשות להתחיל לדלוף.

תיקון מדחס הרכב הוא משימה למומחים, בשוק המוסכים של ימינו כאשר כל בעל מקצוע יכול להתגלות כרמאי המושלם חשוב לוודא שתיקון המדחס מתבצע במקום אמין ומקצועי, מכון הטיפול לרכב רונגד מציע לקהל הרחב ניסיון רב, מקצועיות ואמינות בתיקון מדחסים לרכב, טרם תיקון המדחס נבדקת מערכת הקירור כולה במטרה ולמנוע כשלים עתידיים.

היכנסו עוד היום למוסך א.רונגד והבטיחו את פעילותו התקינה של מדחס הרכב, הגיעו עוד היום ותיהנו מאוויר קר לימות הקיץ החמים.

גלריית העבודות שלנו

החלפת יחידה פנימית רנו פלואנס

החלפת יחידה פנימית מזגן קאיה פיקנטו

לפרטים נוספים מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צרו עמנו קשר
צור קשר