חשמל רכב

חשמל רכב2018-06-19T17:03:45+03:00

חשמל לרכב בראשון לציון

אם נבחן את הרכבים המודרניים אל מול אלו ששימשו אותנו לפני כעשור נגלה שהשיפור המשמעותי ביותר הוא במערכות החשמל המותקנות בהם.

חברת א.רונגד רכב בע”מ מביאה עמה ידע וניסיון בתיקון ותחזוקה של כל סוגי מערכות החשמל לרכב והכול במחירים אטרקטיביים שיגרמו לכם לסיים את התיקון עם חיוך על הפנים.

מהן מערכות חשמל לרכב?

תפקידה של מערכת החשמל ברכב הוא לספק מתח לכל הרכיבים האלקטרוניים ברכב, ליהבה של המערכת הכולל שתי רכיבים שהראשון בהם הוא המצבר, סוללת ענק המספקת מתח של 12 או 24 וולט, והשני הוא האלטרנטור אותו ניתן לדמות למטען הטוען את המצבר כאשר הרכב מונע.

תקינותם של המצבר והאלטרנטור הוא תנאי קריטי לפעילותו התקינה של הרכב.

חשמל לרכב בראשון לציון
חשמל לרכב בראשון לציון

השירותים שלנו

אנו מספקים פתרונות חשמל לרכב הכוללים שירותי דיאגנוסטיקה, בדיקות מערכת, תיקון ותחזוקה. אנו מספקים שירות לכל סוגי הרכבים תוך התמקדות במערכות התנעה מבוססות מחשב, מצברים, סרני מתח ועוד. במוסך ניתן למצוא מכשירי אבחון מתקדמים וצוות מיומן ומקצועי המיומן בהפעלתם.

איתור שורש הבעיה

לכל אורך תהליך הבדיקה והתיקון מושם דגש על איתור שורש הבעיה ופתרונה מן היסוד. במסגרת שירותינו עובר כל רכב בדיקה כללית שמטרתה מניעה של בעיות עתידיות במערכת החשמל.

אנו מספקים את שירותינו לתושבי ראשון לציון והסביבה כאשר זמן ההגעה המקסימלי מכל נקודה בעיר הוא כ – 15 דקות. תושבי ראשון לציון אף זכאים להטבות והנחות משמעותיות.

מצברים לרכב
חשמל לנגררים
חלונות חשמל לרכב

לפרטים נוספים מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
צרו עמנו קשר
צור קשר